Nazwa forum

Opis forum


#1 2016-09-15 23:14:08

Ja01

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-15
Posty: 1
Punktów :   

Pianino.

Szanowni Państwo,
Piszę w dość delikatnej i nietypowej sprawie. Ktoś z Państwa mający mieszkanie od strony drogi głównej zakupił niedawno instrument w stylu pianino, fortepian kibord. Właściciel instrumentu ćwiczy granie najczęściej o 6:20 rano ...
Szanowni wlaściciele ... ja wiem że jest już po ciszy nocnej ale zwracam się z gorącą i serdeczną prośbą o przesunięcie godziny grania na trochę późniejsza porę. Godzina 6:20 w niedzielę rano lub w tygodniu kiedy idziemy do pracy to naprawdę pora zabójcza. Nie da się spać, jesteśmy zmęczeni i sfrustrowani ...
Serdecznie prosimy o życzliwość w tej kwestii ... sztuka jest piękna ale nie koniecznie o tak nieludzkiej godzinie :-)
Dziękuję.

Ostatnio edytowany przez Ja01 (2016-09-15 23:16:21)

Offline

 

#2 2016-12-11 19:41:43

smoq789

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-12-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pianino.

Widzę, że jest już wątek w temacie który i mnie wkur***.
Wiem, że to całe granie odbywa się poza ciszą nocną ale jest to tak wkurwiające że masakra. Ktoś cały czas, świątek, piątek czy niedziela rano, w południe, wieczorem, jedzie z koksem na tym fortepianie "mam chusteczkę haftowaną". Ludzie idzie się porzygać i zwariować. nawet głośna muza nie jest tego w stanie zagłuszyć. W naszych bloku jest fatalna akustyka więc może warto się zapisać do szkoły nauki gry na fortepianie miejsca do tego przeznaczonego a nie wkurzać ludzi którzy chcą we własnym mieszkaniu odpocząć.
Zastanawiam się na zgłoszeniem tej sytuacji Straży Miejskiej lub policji bo się żyć nie da.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lubuscy-kibice.pun.pl www.ls2008-pl.pun.pl www.slavicnation.pun.pl www.pierwszace.pun.pl www.aaauni36.pun.pl