Nazwa forum

Opis forum


#1 2015-03-17 00:37:19

babart

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 12
Punktów :   

Zebranie mieszkańców w dn.20.03.2015-WAŻNA SPRAWA-ROZLICZENIE ZARZĄDCY

Czy kogoś interesuje stan techniczny budynku i zaniedbania jakie tu powstają od kilku lat?
Widząc małe zainteresowanie tym faktem właścicieli mieszkań (albo wmawiane nam to przez Zarządcę), pomyślałem, że tak nie może być.
Stąd mój mail do Zarządcy w takiej oto treści:

....Witam,
w związku ze zbliżającym się zebraniem wspólnoty mieszkańców ul.Lubostroń 19, chciał bym poruszyć temat wciąż nie rozwiązanych problemów (od kilku lat) w tej posesji.
Stąd moja sugestia a zarazem prośba do Pani (czyt. Pani Joanny Wąchal jako przedstawiciela Zarządcy) o szczegółowe, konkretne i merytoryczne wyjaśnienie na tym zebraniu (w dn.20 marca 2015) - co udało się przez prawie 5 lat zarządzania tą posesją skutecznie "załatwić" a co wciąż jest "problemami nie do rozwiązania" i.... "ciągnącymi" się od samego początku objęcia zarządu na tej posesji.
Mam wrażenie, że tematy "dyżurne" przez 5 lat zarządu jakoś nie udaje się skutecznie rozwiązać!.... (koniec maila)


Ale ciekawi mnie ilu mieszkańców/właścicieli tej posesji, jest zainteresowanych spadkiem wartości swojego mieszkania? Miedzy innymi przez zaniedbania od samego początku powstania i użytkowania tej nieruchomości!!!
Czy ktoś odważy się zabrać głos w tych sprawach??

Offline

 

#2 2015-03-18 07:03:30

adamdec85

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zebranie mieszkańców w dn.20.03.2015-WAŻNA SPRAWA-ROZLICZENIE ZARZĄDCY

Witam, ma Pan listę tych zaniedbań? Ja z mojej strony mogę dodać tylko o tej fuszerce co mi zrobili koło garażu, żeby woda nie ciekła...babart...popieram inicjatywę!!!

BTW. Czy nie można zmienić zarządcy?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samurajowie.pun.pl www.priv-longju2.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl www.mikolajki-inaczej.pun.pl www.shinobi-world.pun.pl