Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-09-29 12:08:32

babart

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 12
Punktów :   

Rdzewiejące okucia blaszane na balkonach

Zauważyłem, iż od kilkunastu miesięcy rdzewieją blaszane okucia wokół balkonów, a teraz są to już duże pęcherze. Wystarczy potrzeć paznokciem by, przekonać się, co jest pod lakierem.
Jak widać gołym okiem jest to skutek źle wykonanej roboty podczas ostatniego etapu prac, gdyż pracownik, który zdejmował folię z tych blaszanych okuć nacinał ją nożem wokół płytek. Niestety naciął również powłokę lakieru i od tych miejsc rozpoczęła się korozja. Blacha jest dość cienka a więc pozostawiona bez należytego zabezpieczenia wkrótce stanie się dziurawa! Moim zdaniem należy wykonać te naprawy jak najszybciej i to w ramach gwarancji, a właściwie wadliwie wykonanej roboty. Nacięcia powłoki lakierowej są wciąż widoczne w wielu miejscach.
Jeżeli teraz nie zostanie to należycie zabezpieczone antykorozyjnie i nawierzchniowo lakierem, za kilka miesięcy może być już za późno na naprawy tych blach. Konieczna będzie wymiana dziurawych okuć blaszanych, a mówiąc szczerze nie chcę o tym nawet myśleć!!

Problem sygnalizowałem 22 lipca 2010r u Zarządcy, ale został on zbagatelizowany.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ls2008-pl.pun.pl www.lubuscy-kibice.pun.pl www.aaauni36.pun.pl www.slavicnation.pun.pl www.11wdw.pun.pl