Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-03-20 12:25:48

qriz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 1
Punktów :   

Akty notarialne - boksy garażowe

Temat może trochę zaległy ale wydaje mi się że dość ważny;
Czy w momencie zbycia boksu garażowego nie będzie problemów z określeniem, który boks należy do kogo...? Aktualnie jedynym sposobem wskazania właściwego boksu jest użycie pilota do bramy garażowej...

W aktach notarialnych, które były do odebrania u notariusza po ich podpisaniu przez reprezentujacego nas pana Bolka, powiedziane jest że:
- miejsca postojowe i boksy garazowe oznaczone sa numerami od 27 do 48
- każdy z kupujących miał możliwosc zapoznania się z treścia umowy oraz zgłoszenia ewentualnych uwag przed jej podpisaniem
- wymioniona jest lista osób z numerami boksów jakie nabyli.

być może coś mnie ominęło, ale nie przypominam sobie abym miał możliwość zapoznania się z treścią umowy przed jej podpisaniem, a wydaje mi się, że terść aktu bez załącznika graficznego z przywołanej w akcie dokumentacji inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej jest niepełna.
Załącznik graficzny z numeracją miejsc wyeliminowałby wszelkie wątpliwości, co do tego który boks jest który.

Czy ktoś z właścicieli boksów lub miejsc postojowych ma jakąś szerszą wiedzę na ten temat? być może moje obawy są nieuzasadnione....
A jeśli są to być może trzeba będzie się skontaktować z panią notariusz i poprosić ją o uzupełnienie aktów ???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ls2008-pl.pun.pl www.slavicnation.pun.pl www.aaauni36.pun.pl www.pierwszace.pun.pl www.lubuscy-kibice.pun.pl