Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-02-09 19:27:55

Efka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 7
Punktów :   

Psy

Buuuuu.... czy istnieje mozliwosc przyjecia takiej uchwaly Wspolnoty, ktora zakazywalaby trzymania psow w mieszkaniach ? Oczywiscie nie sa winne psy, ale jak zwykle  ich Wlasciciele:
------------> pro primo - decyduja sie na posiadanie psow nijak nie majac czasu ich wyprowadzac na spacery w rezultacie psy ujadaja w mieszkaniach jak szalone ...
------------> pro secundo - pieski jesli juz sa wyprowadzane na spacery to oczywiscie przez teren posesji oraz na klatkach schodowych sa puszczane bez kaganca ochoczo rzucajac sie na przechodniow ...
------------> pro tertio -  nikt z Wlascicieli nie sprzata na klatkach schodowych po swoich pupilach - mozna prosto odroznic klatke gdzie sa trzymane  psy od tej gdzie ich nie ma - jest dluzej czysto

Oczywiscie nie genralizuje, na pewno sa Wlasciciele ktorzy staraja sie aby ich milosc do psow nie byla uciazliwa dla innych Lokatorow jednak moje do doswiadczenia sa zgola odmienne..

Offline

 

#2 2010-02-21 11:14:49

Gosia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Psy

Nie wiem czy taka uchwała jest w ogóle możliwa ale na pewno administracja powinna się tym zainteresować i powiadomić właścicieli pozostawiających swoje czworonogi bez opieki na dłuższy czas jakie im grożą konsekwencje takich zachowań,
bo zaczynam mi to podchodzić pod znęcanie się nad zwierzętami!!!!!
jest to uciążliwe  i to bardzo, wieczorem koło 23 słyszę ujadanie pieska który jest w mieszkaniu 2 piętra wyżej,
pomijając fakt że nie można usnąć to szkoda takiego zwierzaka który siedzi tam sam i wyje,

Chcę jeszcze poruszyć kwestię wypuszczenie piesków na dziedziniec,
mieszkam na parterze i często widzę biegające pieski po dziedzińcu oczywiście bez smyczy i kagańca,
najgorsze jest to że owe pieski załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne na naszych ogródkach,

niektórzy mieszkańcy bardzo rozsądnie ogrodzili sobie ogródek i pieski nie biegają po innych ogródkach,
inni niestety wypuszczają pieski samopas!!!!!!

W każdej klatce schodowej na tablicy ogłoszeń jest informacja że
czworonogi powinny być WYPROWADZANE NA SMYCZY I W KAGAŃCU!!!!!!!!!!

Offline

 

#3 2010-02-21 22:57:02

Efka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Psy

------> zazdroszcze jeden wyjacy pies to jeszcze nie jest najgorszy wynik, w mojej klatce sa 3, a dodatkowy jeden na wyzszym pietrze wiec ok. 23 zaczyna byc jak w schronisku .... wyja wszystkie razem ! Czasami mam tez pod drzwiami walki psow, gdy sie spotkaja podczas wychodzenia na spacer. Jesli chodzi o kwestie wypuszczania psow samopas do wspolnego ogrodka, aby tam zalatwialy swoje potrzeby to TO jest totalna wiocha  i inaczej tego nazwac nie mozna

Offline

 

#4 2010-03-04 08:04:39

djdomin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Psy

tą kwestie trzeba poruszyc na zebraniu (niestety mnie nie bedzie - praca).
Po wczesniejszych interwencjach Lokia powiesiła informacje, ale niektorzy niestety nie umieja czytac, badz czytac ze zrozumieniem.
Oczywiscie mowimy o kilku osobach z psami (bo nie wszyscy tak robia, ja nie ma PSA).

Sam widzialem rano 6:30 jak wyskoczyl z naszej posesji pies bez "niczego" na drugiego ze az auto sie zatrzymalo.

Moi zdaniem to dotyczy kilku osob i ciagle tych samym. Niektorzy sie juz nauczyli (kilka razy wyrazilem swoja opinie).

Najgorsze są duze psy ktore wylatuja z gornych pięter. A "wycie", ujadanie po 22:00 klasyfikuje sie pod zakłucanie ciszy nocnej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slavicnation.pun.pl www.aaauni36.pun.pl www.11wdw.pun.pl www.lubuscy-kibice.pun.pl www.ls2008-pl.pun.pl